Укр

Новини

ГоловнаНовиниВакцинація проти вірусу папіломи людини ефективна

Вакцинація проти вірусу папіломи людини ефективна

22.12.2019
Вакцинація проти вірусу папіломи людини ефективна

Існує більш ніж 150 штамів вірусу папіломи людини (ВПЛ), який є причиною багатьох онкологічних захворювань у жінок і чоловіків. Наприклад, рак шийки матки у 100% випадків викликаний ВПЛ.

Вакцинація є найбільш ефективним та безпечним способом запобігти розвитку цих захворювань. Щеплення проти ВПЛ входять до національних календарів вакцинації в більш ніж 96 країнах світу, серед яких США, Канада, Австралія, Бразилія, а також низка європейських країн. Вакцинують підлітків до старту статевого життя, від 9 до 12 років. У 26 країнах вакцинують і дівчаток, і хлопчикиів, щоб зупинити поширення інфекції.

Дані по Австралії дозволяють прогнозувати, що рак шийки матки може бути усунутий як проблема громадської охорони здоров'я протягом наступних 20 років.

Ще новини

Цукор сприяє розвитку запальних процесів

28.12.2019

Вчені з університетуАльберти встановили, що збільшення споживання цукру підвищує ризик розвитку запальних захворювань кишечника. Причому, навіть незначні та короткострокові зміни раціону здатні викликати загострення симптомів існуючих запальних захворювань.