Укр

Новини

ГоловнаНовиниГолодування допомагає зміцнити імунну систему

Голодування допомагає зміцнити імунну систему

13.01.2020
Голодування допомагає зміцнити імунну систему

Вчені з Університету Південної Каліфорнії виявили, що періодично голодувати добре для здоров'я, оскільки це стимулює імунну систему працювати краще.

У цьому дослідженні група добровольців близько 2-3 днів на місяць протягом шести місяців вживала тільки мінеральну воду, зелений чай без цукру та інші корисні напої. Було встановлено, що в ці дні організм перебудовував свою роботу – використовував запаси жиру, глюкози та кетонів. Крім того, відмічалось руйнування лейкоцитів, що й запускало процес оновлення імунної системи.

Відбувалось знищення пошкоджених клітин. У цей час у всіх учасників спостерігалось також зниження виробки фермента протеїнкінази А, який може брати участь у розвитку онкологічних процесів. Користь голодування також проявлялася й у роботі ШКТ – знижувалася вага та стабілізувався рівень жирів в організмі.

Ще новини

Цукор сприяє розвитку запальних процесів

28.12.2019

Вчені з університетуАльберти встановили, що збільшення споживання цукру підвищує ризик розвитку запальних захворювань кишечника. Причому, навіть незначні та короткострокові зміни раціону здатні викликати загострення симптомів існуючих запальних захворювань.