Укр

Новини

ГоловнаНовини
123...15

Цукор сприяє розвитку запальних процесів

28.12.2019

Вчені з університетуАльберти встановили, що збільшення споживання цукру підвищує ризик розвитку запальних захворювань кишечника. Причому, навіть незначні та короткострокові зміни раціону здатні викликати загострення симптомів існуючих запальних захворювань.

Герпес може викликати розсіяний склероз

16.12.2019

Вчені Каролінського інституту проаналізували кров пацієнтів з розсіяним склерозом і встановили, що всі хворі були інфіковані одним штаммом HHV-6A вірусу герпесу.

Вчені з'ясували причину хронічної втоми

10.12.2019

За даними журналу NeuroImage, вчені Бірмінгемського та Амстердамського університетів виявили, що запальні процеси в організмі можуть бути причиною розумової втоми, зниження уваги та когнітивних здібностей.

Використання антибіотиків може викликати хворобу Паркінсона

04.12.2019

Експерти зі Сполучених Штатів та Нідерландів стверджують, що в найближчому майбутньому світ буде охоплений епідемією паркінсонізму. А на думку вчених з університету Гельсінки, ризик розвитку хвороби Паркінсона збільшує широке застосування антибіотиків.

Унікальний механізм у шкірі захищає від патогенів

30.11.2019

Нещодавно шведські експерти з Каролінського інституту дізналися, як шкіра протистоїть золотистому стафілококу. Виявляється, що клітини нижніх шарів шкіри виділяють прозапальний цитокін, що приваблює імунні клітини.

Онкологи радять регулярно пити каву

25.11.2019

За повідомленням Daily Mail, кава є унікальним напоєм з протираковими властивостями. Кавові зерна містять багато поліфенолів, які здатні зупинити поділ ракових клітин.

Звички, які порушують роботу імунної системи

20.11.2019

Щоб зберегти міцне здоров'я, необхідно уникати деяких звичок, які шкодять захисній системі організму. Неправильне харчування, недолік сну, переохолодження, стрес, алкоголь і куріння приводять до зниження імунної системи.

Капуста корисна для імунітету

14.11.2019

Холодна пора року є нелегким випробуванням для імунної системи організму, тому для захисту від інфекцій необхідно вживати вітамін С, відмінним джерелом якого є капуста.

Вчені довели користь грибів для імунітету

09.11.2019

За повідомленням Daily Mail, фахівці з Університету Гріффіта в Австралії виявили, що екстракт грибів шиітаке, рейши та майтаке може стимулювати реакцію білих кров'яних клітин, які знаходять та знищують бактерії. Це дослідження підтвердило численні дані про імунотропну активність бета-глюканів.

Розроблено нову вакцину проти герпесу

18.10.2019

Медична школа Перельмана при Університеті Пенсільванії розробила вакцину проти генітального герпесу, повідомляє Medical Express. При тестуванні вакцини на тваринах майже у 100% їм вдалося захиститися від вірусу.

Як захиститися від простуди восени?

12.10.2019

Осінь – пора дощів, низьких температур та вітру. Звичайно, хотілося б відсидітися восени вдома, попиваючи чай з джемом та читаючи улюблену книгу, але, на жаль, якщо ви працюєте або навчаєтесь, це неможливо. А це означає, що можна потрапити під дощ, змерзнути, відчути пориви вітру. Як не захворіти при цьому?

Продукти, які погіршують стан суглобів

07.10.2019

Експерти вважають, що харчування може як захищати від суглобових проблем, так і сприяти їх розвитку. При вживанні продуктів тваринного походження з високим вмістом насичених жирів збільшуэться вироблення простагландинів, які посилюють запалення.

Гормон, який ефективно лікує суглоби

29.09.2019

Гормон, який продукує жіночий організм під час вагітності, може позбавляти від болю у суглобах. Вчені Гарвардського університету встановили, що релаксин може використовуватися в якості інгредієнта для ін'єкцій пацієнтам з артрофіброзом, при якому відбувається скупчення надмірної кількості рубцевої тканини в суглобах.

Зелений чай корисний при артриті

25.09.2019

За даними ВООЗ, близько 10% чоловіків і 18% жінок віком старше 60 років страждають на остеоартрит. І це без урахування пацієнтів різного віку з ревматоїдним артритом та іншими запальними захворюваннями суглобів.

123...15